Tüm Otomobiller Özeldir
VIRAGE

2021 Renault Trafic kameralara yakalandı

2021 Renault Trafic kameralara yakalandı

2019 yılında yenilenen, mevcut Renault Trafic’in birkaç yıl daha yoluna devam edecek. Ancak kameralara yakalanan bu kamuflajlı örnek kafaları karıştırdı.

Farklı planlar var

Bununla birlikte, Fransız otomobil üreticisinin, orta ölçekli minibüsü için farklı planları var gibi görünüyor. Bir test prototipi, İskandinavya’daki soğukta test edildi. Modelin ön bölümü tamamen kamuflajlı olarak görüntülendi. Ancak kamuflaj altında bile ön taraftaki tamponun, ızgaranın ve farların değişik olduğunu görebilirsiniz.

Farklar neler?

Selefi ile karşılaştırıldığında, kaput biraz daha uzundur ve sonuç olarak motor bölmesinde daha fazla alan açarak biraz kaldırılmıştır. Bu muhtemelen Renault’nun hafif ticari aracı elektriklendirmeyi planladığının bir göstergesi. Ek olarak amaç onu tamamen elektrikli Mercedes-Benz eVito’ya daha uygun fiyatlı bir alternatif olarak konumlandırmak istemesi anlamına geliyor. Yeni Trafiğe gelince şirketin benzer planları olup olmadığını henüz bilmiyoruz, ama asla asla demeyin.

Omuz hattı, arka kapılar, arka lambalar, tampon ve hemen hemen her şey, yerini alacağı Trafic ile birebir aynı. Ancak tanıtıldığında daha farklı şeyleri görmeyi hepimiz bekliyoruz. Özellikle iç kokpitte önemli değişimlerin sunulacağı da tahmin ediliyor. Burada yeni bir direksiyon simidi, gösterge paneli ve bilgi-eğlence sisteminin olması muhtemel gözüküyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Video
İngiltere’de Yılın Otomobili  Seçilen MG4 Electric Lansmana Özel 969.000 TL’den başlayan Fiyatlarla Satışa Sunuldu! Elektrikli ürün gamını genişleten köklü İngiliz otomobil markası MG (Morris Garages), MG4 Electric ile C segmentine...
2013 model Opel Corsa’mızın bakım zamanı geldi. LPG’li bir araç kullandığım için önce LPG bakımına...
Uzun bir ara verdikten sonra bu kez farklı bir video ile karşınızdayım . Bu kez...
Bu kez sizler için 2. el otomobil alım satım sitelerindeki klişe sözleri inceledim . Sahibinden...
#Covid-19 virüs salgınının ardından hayat deyim yerindeyse durdu . Ben ve benim gibi #sahibinden #ikinciel...
Bumerang - Yazarkafe