Tüm Otomobiller Özeldir
VIRAGE

Delphi Technologies720 saatlik testi geçti

  • Genel
  • 06 Temmuz 2019
  • Delphi Technologies720 saatlik testi geçti için yorumlar kapalı
  • 1.104 KEZ OKUNDU
Delphi Technologies720 saatlik testi geçti

Delphi Technologies, kaplamalı fren diskleri ile korozyona karşı daha uzun süreli koruma sağlıyor. Testlerde 720 saatlik korozyon direnci ile rakiplerini geride bırakan Delphi Technologies’in kaplamalı fren diskleri, bakım ve onarım konusunda da distribütör, servisler ve kullanıcılara kolay kullanımıyla avantaj sağlıyor.

Delphi Technologies’in kaplamalı fren diskleri, bağımsız bir test kuruluşu tarafından yapılan testlerde 720 saatlik korozyon direnci ile rakiplerini geride bıraktı. Popüler bir PSA uygulaması kullanılarak yapılan ve B117-16 sayılı ASTM yönetmeliklerine tabi tutulan ürün testinde, Delphi Technologies’in fren diski ile önde gelen beş rakibi karşılaştırıldı. 720 saatlik yoğun tuz püskürtme testinden geçen Delphi Technologies’in kaplamalı fren disklerinin yalnızca bazı alanlarında orta seviyede korozyon gözlemlendi. Test esnasında diğer orijinal ekipman ürünü fren diskleri ise 24 saat içinde tamamen korozyona uğradı. Böylece yapılan test korumalı disklerin ne kadar önemli olduğunu göstermiş oldu.

Kolay montaj

Delphi Technologies’in kaplamalı fren diskleri, uzun ömürlü korumayla birlikte kolay montaj imkanı da sunuyor. Teknisyenler, ürünü temizlenecek bir yağı olmadığı için kolayca kutudan çıkarıp monte edebiliyor. Daha az korozyon ve buna bağlı olarak daha az yapışkanlık olduğundan dolayı, göbek bağlantı yüzeyindeki dayanıklı Geomet kaplama fren diskinin kolayca çıkarılabilmesini sağlıyor. Delphi Technologies Aftermarket Küresel Pazarlama Ürün ve Strateji Başkan Yardımcısı Neil Fryer, dökme demir fren disklerinin yollardaki tuz, çamur ve sudan kaynaklanan korozyona dirençli olmadığını vurgulayarak, “Boyalı veya kısmi kaplamalı diskler, monte edildiği zaman daha iyi görünürler. Özellikle kış aylarında kirletici maddeler, korunmasız yüzeylere hızlı ve kolay şekilde nüfuz ederek korozyon ile hızlı aşınma ve yıpranmaya yol açabilir. Biz de ilgili testlerin de gösterdiği şekilde; üst başlık, dış kenar, dâhili oluklar ve sürtünme yüzeyleri dâhil olmak üzere disklerimizin tüm yüzeylerine çevre dostu, su ve çinko pul bazlı Geomet kaplama uygulayarak korumayı önemli ölçüde artırdık. Bu testler, fren diskleri söz konusu olduğunda, yüzeyin görünen kısmıyla birlikte kalite ve dayanıklılık açısından görünmeyen kısmının da ne kadar önemli olduğunu kanıtlıyor” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Video
İngiltere’de Yılın Otomobili  Seçilen MG4 Electric Lansmana Özel 969.000 TL’den başlayan Fiyatlarla Satışa Sunuldu! Elektrikli ürün gamını genişleten köklü İngiliz otomobil markası MG (Morris Garages), MG4 Electric ile C segmentine...
2013 model Opel Corsa’mızın bakım zamanı geldi. LPG’li bir araç kullandığım için önce LPG bakımına...
Uzun bir ara verdikten sonra bu kez farklı bir video ile karşınızdayım . Bu kez...
Bu kez sizler için 2. el otomobil alım satım sitelerindeki klişe sözleri inceledim . Sahibinden...
#Covid-19 virüs salgınının ardından hayat deyim yerindeyse durdu . Ben ve benim gibi #sahibinden #ikinciel...
Bumerang - Yazarkafe