Tüm Otomobiller Özeldir
VIRAGE

Ferit Odman Audi e-tron’la sessizliği duymanın bir yolunu arıyor 

  • Genel
  • 16 Ocak 2023
  • Ferit Odman Audi e-tron’la sessizliği duymanın bir yolunu arıyor  için yorumlar kapalı
  • 6.326 KEZ OKUNDU
<strong>Ferit Odman Audi e-tron’la sessizliği duymanın bir yolunu arıyor </strong>

Audi’nin farklı yaşamanın bir yolunu arayan ve farklı hayat tarzları olan isimlerin hikayelerini paylaştığı video serisi ‘Bir Yolunu Bul’un son konuğu caz bateristi ve besteci Ferit Odman oldu. Audi’nin gelecek vizyonunu yansıtan ilerleme tutkusunu vurgulayan videoda Odman’a Audi e-tron eşlik ediyor. 

Audi’nin, birbirinden farklı hayat hikayelerinin bir araya getirdiği video serisi ‘Bir Yolunu Bul‘ Ferit Odman’ın Sessizliği Duymanın Bir Yolunu Bul isimli videoyla sona eriyor. Türkiye’nin özelikle tarihi ve kültürel zenginlikleriyle öne çıkan şehir ve bölgelerinde çekilen videoların 

her biri ilhamını Audi’nin felsefesinde de yer alan ‘mükemmellik’, ‘inovasyon’, ‘büyüleyici’, ‘tutkulu’, ‘modern’ ve ‘duygusal estetikten alıyor. Video serisinin son ayağı ise, Audi’nin gelecek vizyonunu yansıtan ilerleme tutkusunu yansıtıyor. Müziğin duygusunun sessizlikle belirlendiğine dikkat çeken Ferit Odman, müziğini tamamlamak için ihtiyacı olan atmosferi D-Maris Bay’de yakalıyor ve bu yolculuğunda kendisine Audi e-tron eşlik ediyor.

Her eserin bir yolculuk gibi olduğunu söyleyen ve bu yolculuk serüveninde yalnız olmadığımızı söyleyen Ferit Odman “Hayatın başlangıcından bu yana durmayan bir ritim var. Bizi bu ritme bağlayan şey sessizlik. Onu duyamadığım her ritim eksik kalıyor. Aslında müziğin duygusunu da sessizlik belirlıyor. Doğada sesler kusursuz bir ahenkle yankılanıyor. Ne eksik ne fazla. Her şey muhteşem bir ritmin parçası olmak için hareket ediyor. Tüm hikaye, her vuruşun ardından gelen kısacık bir anda saklı. Ben de müziğim için sessizliği duymak amacıyla yola çıktım“ diyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Video
2013 model Opel Corsa’mızın bakım zamanı geldi. LPG’li bir araç kullandığım için önce LPG bakımına daha sonra yağ bakımına götürdüm. LPG bakımı için bu konuda tamamen profesyonel olan Candan Mühendisliği...
Uzun bir ara verdikten sonra bu kez farklı bir video ile karşınızdayım . Bu kez...
Bu kez sizler için 2. el otomobil alım satım sitelerindeki klişe sözleri inceledim . Sahibinden...
#Covid-19 virüs salgınının ardından hayat deyim yerindeyse durdu . Ben ve benim gibi #sahibinden #ikinciel...
Virüs sebebi ile daha önce çektiğim videolarımı paylaşmaya devam ediyorum . Bu kez Volkswagen Golf...
Bumerang - Yazarkafe