Tüm Otomobiller Özeldir
VIRAGE

IVECO yetkili satıcısı Şahinler Otomotiv 3 adet Trakker’ı teslim etti

  • Genel
  • 29 Eylül 2020
  • IVECO yetkili satıcısı Şahinler Otomotiv 3 adet Trakker’ı teslim etti için yorumlar kapalı
  • 21.864 KEZ OKUNDU
IVECO yetkili satıcısı Şahinler Otomotiv 3 adet Trakker’ı teslim etti

IVECO Ege bölgesi yetkili satıcılarından Şahinler Otomotiv Aydın ili Çine ilçesinde faaliyet gösteren ve cam, vitrifiye sektörüne seramik, kompoze taş hammadde sağlayan Kormad Madencilik firmasına 3 adet AD380T50 Trakker 6×4 damperli kamyon teslim etti. Şahinler Otomotiv satış yetkilisi Canberk Demir Kormad’a satış sonrasında da en iyi hizmeti vermekte iddialı olduklarını ifade etti.

Trakker;

Trakker serisinde bulunan ürünlere genel olarak bakacak olursak, burada farklı yüklerin ve farklı çalışma ortamlarının gereklerine uygun çok sayıda seçenek görmekteyiz: 4×2, 4×4, 6×4 ve 6×6 dingil düzenli kamyonlar ve yine bu düzendeki çekiciler ile 8×4, 8×8 dingil düzenli kamyonlar. Trakker serisi araçlar 10mm’ye kadar çıkan şasi kalınlıkları ile, ülkemiz şartlarının gerektirdiği yüksek dayanıklılık değerlerini karşılayarak, inşaat, hazır beton ve agrega sektörlerinde sınıfındaki rakiplerinden ayrılmaktadır. Bu araçlar bahsi geçen sektörlerde çok uzun yıllardır hizmet verirken, şasilerinin olduğu gibi tüm ana komponentlerinin de sağlamlığıyla tanınmaktadır.

Bu araçlar; hazır beton mikseri, beton pompası, vinç ya da damper gibi çeşitli görevler için, ülkemizdeki şartlara ve taleplere uygun olarak “misyona özel versiyonlar” halinde konfigure edilmektedir. Araçlar isteğe bağlı olarak yataklı veya yataksız, alçak veya yüksek kabin seçenekleriyle sunulmaktadır. Parabolik, yığma ya da havalı süspansiyon seçenekleri misyona uygun olarak seçilebilmektedir. Tüm bunların yanında, farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çok seçenekli bir opsiyonel donanım yelpazesi de aracın zengin standart donanımına ilaveten müşteriye sunulmaktadır.

Trakker araçların, inşaat, hazır beton ve agrega sektörlerinde daha da önem kazanan özellikleri rakiplerine nazaran düşük dönüş çaplarıdır. Trakker, dar alanlarda, zaman zaman çok zorlu pozisyonlarda manevra yapmak zorunda kalan bu sektörün sürücüleri için üstün manevra kabiliyeti sunmaktadır. Araçlarda Eurotronic şanzıman standart olarak sunulmaktadır. Yüke ve yola göre en uygun vites seçeneğini otomatik olarak seçerek hem yakıt hem de baskı balata masraflarını düşüren Eurotronic şanzıman, sürücüye olağanüstü bir konfor sunduğu gibi, aynı zamanda sürücü hatalarından kaynaklanan motor, şanzıman ve diğer aktarma organı hasarlarının da önüne geçmektedir. Tiptronic kullanımda manevra ve off-road “mode”larına sahiptir.

Yokuş Kalkış desteği (Hill Holder), damper versiyonlarda retarder gibi fonksiyonel özellikler de yine standart donanımda yer almaktadır. Cursor 13, 410HP ve 500 HP güçlü motorlar ile donatılan Trakkerlar’da motor freni 464 kW 2400 d/d güce sahip olup Trakker’lar sınıfında en güçlü motor frenine sahiptir. Şantiye şartları için tam çelik tampon, far koruma standard olarak sunulmaktadır. Trakker’larda ayrıca ön güneşlik de standard olarak sunulmaktadır. Trakker’larda üst yapı uygulamaları için daha çok fonksiyona ve esnekliğe sahip ara modul( expansion module) kullanılmaktadır.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZVideo
İngiltere’de Yılın Otomobili  Seçilen MG4 Electric Lansmana Özel 969.000 TL’den başlayan Fiyatlarla Satışa Sunuldu! Elektrikli ürün gamını genişleten köklü İngiliz otomobil markası MG (Morris Garages), MG4 Electric ile C segmentine...
2013 model Opel Corsa’mızın bakım zamanı geldi. LPG’li bir araç kullandığım için önce LPG bakımına...
Uzun bir ara verdikten sonra bu kez farklı bir video ile karşınızdayım . Bu kez...
Bu kez sizler için 2. el otomobil alım satım sitelerindeki klişe sözleri inceledim . Sahibinden...
#Covid-19 virüs salgınının ardından hayat deyim yerindeyse durdu . Ben ve benim gibi #sahibinden #ikinciel...
Bumerang - Yazarkafe