Tüm Otomobiller Özeldir
VIRAGE

Kare Lojistik ilk defa Krone’yi tercih etti

Kare Lojistik ilk defa Krone’yi tercih etti

Avrupa’nın ve Türkiye’nin dev treyler üreticisi Krone, Kare Lojistik’e 5 adet Profi Liner teslimatı gerçekleştirdi. Krone’nin Tire’deki fabrikasında, Kare Lojistik ile varılan 15 adetlik anlaşmanın ilk 5 adedi teslim edildi. Bu 5 adet treyler aynı zamanda Kare Lojistik’in filosunda ilk defa Krone markasını tercih etmesi anlamını taşıyor.

5 adet Profi Liner

Türkiye’den Avrupa’nın çeşitli ülkelerine taşımacılık yapan Kare Lojistik’in yatırımında Krone markasını tercih etmesinden dolayı gurur duyduklarını ifade eden Krone Türkiye CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Akgün, “2020 yılına çok güzel bir giriş yaptık. Yükselen ivmemizi Türkiye’nin en önemli nakliye filolarıyla taçlandırıp güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Son olarak bugün, Tire fabrikamızda Kare Lojistik’e 5 adet Profi Liner teslim ettik. Bugün teslim ettiğimiz araçlar Kare Lojistik filosu için ilk olma özelliği taşıyorlar. Bu da bizim heyecanımızı daha çok arttırıyor. Her geçen gün Türk nakliyecisiyle ilişkilerimizi güçlendiriyoruz. Ürünlerimize çok güveniyoruz. Biliyoruz ki bizi tercih eden nakliyecilerimiz hem şöförlerinden olumlu geri dönüşler alacak, hem de daha kârlı operasyonlar yürüteceklerdir. Türkiye’ye geldiğimiz günden beri Türk nakliyecisiyle hep iç içe bir süreç yönetiyoruz. Herkesin daha memnun hissettiği bir lojistik dünyası için en üst düzey kaliteye en uygun fiyatlarla erişebilme imkanı sağlıyoruz. Kare Lojistik’e bu yatırımlarının tekrar hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Yaygın servis ağı

Krone’nin Tire fabrikasındaki titizliğe ve düzene hayran kaldıklarını ifade ederek sözlerine başlayan Kare Lojistik Genel Müdürü Berk Yalçınkaya yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Uzun süredir takip etmekte olduğumuz Krone markasının ürün geliştirmedeki başarısı ve yenilikçi anlayışı bu tercihimizin ana etkenleri oldu. Krone’nin piyasada edinmiş olduğu marka değeri ve kalitesini bu ziyaretimizde daha iyi anlamış olduk. Burada çok üst düzey bir üretim faaliyeti gerçekleştiriyorlar. Aynı zamanda araçlarımız Avrupa’nın neredeyse her yerine gidiyorlar. Krone’nin hem Türkiye’de, hem de Avrupa’da çok yaygın bir satış sonrası servis ağı mevcut. Tüm bunlara ek olarak fiyat politikasında da oldukça rekabetçi oldular. Kısacası kalitenin yanında, bize sunulması gerekenleri eksiksiz bir şekilde sundular. Bu araçlardan beklediğimiz performansı alacağımıza inanıyorum. Kare Lojistik olarak planlı bir şekilde büyüyoruz. 2020’nin ikinci yarısında iş hacmimizde, içinde bulunduğumuz pandemi sürecine rağmen ciddi bir yükseliş beklediğimizi ve bu yükselişle birlikte filomuza yeni Krone treylerler ekleyeceğimizi de belirtmek isterim.”

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZVideo
İngiltere’de Yılın Otomobili  Seçilen MG4 Electric Lansmana Özel 969.000 TL’den başlayan Fiyatlarla Satışa Sunuldu! Elektrikli ürün gamını genişleten köklü İngiliz otomobil markası MG (Morris Garages), MG4 Electric ile C segmentine...
2013 model Opel Corsa’mızın bakım zamanı geldi. LPG’li bir araç kullandığım için önce LPG bakımına...
Uzun bir ara verdikten sonra bu kez farklı bir video ile karşınızdayım . Bu kez...
Bu kez sizler için 2. el otomobil alım satım sitelerindeki klişe sözleri inceledim . Sahibinden...
#Covid-19 virüs salgınının ardından hayat deyim yerindeyse durdu . Ben ve benim gibi #sahibinden #ikinciel...
Bumerang - Yazarkafe