Tüm Otomobiller Özeldir
VIRAGE

Tesla Model S’in ön takım parçaları Delphi Technologies’ten!

  • Güncel / Haberler
  • 06 Aralık 2021
  • Tesla Model S’in ön takım parçaları Delphi Technologies’ten! için yorumlar kapalı
  • 6.143 KEZ OKUNDU
Tesla Model S’in ön takım parçaları Delphi Technologies’ten!

DBorgWarner çatısı altında otomotiv satış sonrası hizmetler alanında global çözümler sağlayan Delphi Technologies, Tesla Model S için yeni küresel ön takım ürünlerini tanıtarak yeni onarım fırsatlarının kapılarını araladı.

Otomotiv ekipmanları konusunda geleceğe yönelik çözümler geliştiren ve BorgWarner çatısı altında faaliyet gösteren Delphi Technologies, Tesla Model S için geliştirdiği yeni yedek parça ekipmanlarını piyasaya sundu. Yepyeni ön takım ürünleri yelpazesine katılan yeni Tesla Model S bileşenleri, Delphi Technologies portföyünün mükemmel mühendislik, güvenlik odaklılık ve orijinal ekipman uzmanlığı gibi ayırıcı özelliklerini taşıyor.

Servislerde elektrikli araç onarımının önü açıldı

Delphi Technologies, artık servis zamanları gelen yeni elektrikli araçlara hizmet vermek isteyen servisler için önemli onarım fırsatlarının kapılarını aralıyor. Lansmanla birlikte rotilli kollar, bağlantı stabilizatörleri, rot kolları ve rot başları dahil olmak üzere pek çok yeni parça tanıtıldı. Bu parçalar, servislerin popüler Tesla Model S için çeşitli onarım hizmetleri ve yedek parçalar sunmasına olanak verecek. 

Sektör lideri güvenlik ve yol tutuşu

Delphi Technologies, araç sahipliğinin en önemli faktörlerinden iki tanesine odaklanan satış sonrası çözümler sunuyor; araç güvenliği ve sürücü deneyimi. Delphi Technologies ailesine yeni katılan Tesla Model S parçaları, geliştirme aşamasındaki performans ve güvenlik testlerinde etkileyici bir başarı gösterdi. Markanın rotilli kol gövdesinin tasarımındaki ısıl işlem, orijinal ekipman tasarımından daha iyi mukavemet ve yorulma ömrü gösteriyor. Ayrıca, rotilin test edilen çekme ve itme kuvveti Delphi Technologies tasarımının, orijinal ekipman üreticisinin bileşenine göre yüksek mukavemete sahip olduğuna işaret ediyor. Bu pazar lideri sonuçlar, frenleme ve yönlendirme sırasında bu güvenlik odaklı bileşenlerinin optimum dayanıklılık göstermesi anlamına geliyor.

“Üstün kaliteyle araç sahiplerine ve servislere fayda”

Delphi Technologies Küresel Pazarlama, Ürün ve Stratejik Planlama Başkan Yardımcısı Neil Fryer, “Yeni ön takım ürünleri yelpazemiz, kalite ve güvenliğe dair sarsılmaz taahhüdümüzün mükemmel kanıtı. En son test verileri, çok etkileyici ve bu parçaları yüksek kaliteli hizmet vermek isteyen servisler için ideal çözüm haline getiriyor. Özellikle güvenlik ve sürücü deneyiminin, ürün kalitesinin temel ölçütleri olduğu durumlarda yedek parçalara yönelik standartlardan asla taviz verilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu ön takım ürünleri portföyü, lider orijinal ekipman mühendisliğimizin araç sahiplerine ve servislere nasıl fayda sağlayabildiğini gösteriyor” dedi.

Orijinal bileşen ile eş değer parça

Tesla Model S ön takım yedek parçaları kendi türlerindeki ortalama onarımlardan daha fazla önem taşıyor çünkü bu parçalar, aracın sürüş modlarına doğrudan katkıda bulunuyor. Akıllı Havalı Süspansiyon; konfordan, güvenlikten ve Tesla Model S P100D’nin böylesine tutulan bir model haline gelmesine katkıda bulunan Cheetah Modu performansından sorumlu bir özellik olarak göze çarpıyor. Dolayısıyla araç sahipleri, orijinal bileşenlerle aynı özelliklere sahip yedek parçalar bulmaya büyük önem veriyorlar.

Devrim niteliğindeki araçlar için kusursuz çözüm

Elektrikli araçlar için yedek parçalar sağlamak yalnızca en yeni modeller için kapsamlı uygulama desteği sunmak anlamına gelmiyor, aynı zamanda Delphi Technologies’in sürdürülebilir bir geleceğe dair taahhüdünün de önemli bir bileşenini oluşturuyor. Bu yeni ürünler, söz konusu uygulamalarda kullanılan mevcut parçalara katılıyor. Şu anda kalitesi yüksek ve güvenilir hizmetler sunan servisler arasında zaten popüler hale gelmiş fren balataları, diskleri ve aksesuarları bulunuyor. Bu parçalar, model için eksiksiz bir satış sonrası şasi çözümünün temellerini oluşturuyor. Parçaları, arıza teşhis olanaklarını ve eğitimleri kapsayan uçtan uca çözümü ile Delphi Technologies, servislerin en yeni modeller için en son teknolojileri kullanmalarına olanak tanıyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZVideo
Toyota’nın başarılı modellerinden olan Hilux yenilendi. Tasarım anlamında önemli değişim yaşayan modeli dişli bir rakibiyle karşılaştırdık! Şizce en dişli rakibi kim. Toyota Hilux ne kadar başarılı? Toyota Hilux kaç para?...
Peugeot’un yeni aslanı 208 Türkiye’de satışa çıktı. Model tasarım konusunda oldukça iddialı. Tamamen değiştirilen 208,...
Proje aracımın temizlik vakti geldi de geçiyor bile. Onu detaylı temizlik için Canmey Car Care’e...
Ford Ranger Raptor, markanın engel tanımayan modellerinden biri. 2021 Ford Ranger Raptor geçtiğimiz yıllarda tanıtıldı....
Akaryakıt fiyatlarının artması ve LPG fiyatlarının onlara göre daha stabil kalması sebebiyle LPG’li araçlara ilgi...
Bumerang - Yazarkafe